1. Chcemy, aby każdy potencjalny przyszły właściciel miał świadomość, że zakup kotka – to decyzja na wiele lat. Kot powinien być członkiem rodziny, a nie chwilowym kaprysem. Jeżeli są Państwo w 100% zdecydowani powiekszyć swoją rodzinę o przesympatycznego rasowego kota-przyjaciela. Proszę zapoznać się z poniższymi punktami.

My jako «hodowca z doświadczeniem 13lat», służymy radą i pomocą w wyborze kota. Zdjęcia kociąt robimy na bieżąco, tak, że mają Państwo możliwość obserwowania jak wybrany przez Państwa mały kotek rośnie i się rozwija.

2.Kocięta Szkocki lub kocięta Brytyjski  z naszej hodowli wychowują się w bliskim kontakcie z człowiekiem .Wiec mają wyjątkowy bardzo łagodny charakter !

3. Osoby zainteresowane nabyciem kotka brytyjskiej rasy oraz kota szkockiej rasy ,mają istnieje. Warunkiem rezerwacji jest wplata zadatku w kwocie 200zl na konto hodowli.  Dokonując wpłaty w tytule prosimy umieścić dopisek: ” Akceptuję warunki zakupu, zadatek za kota … „  Na wpłatę zadatku czekamy 2 dni roboczych ,liczonych od momentu wyrażenia chęci zakupu, po tym czasie kotek będzie oferowany kolejnym nabywcom.

4. Do nowych domów kotek wyjeżdża z firmową wyprawką : *książeczką zdrowia ,

*jadzenia na pierwszy dni ,

*umową zakupu

*rodowodem (opcjionalnie )

*ulubioną zabawką lub ćiepłym kocykiem

*na życzenie nabywcy i za dopłatą paszport UE z  wszczepionym microchipem. Rejestrujemy na nazwisko nowego właściciela w Ogólnopolskim Rejestrze Zwierząt.

5. Wszystkie koty SZKOCKI (Scottish Fold) oraz koty BRYTYJSKI (British Shorthair) i kocięta z naszej hodowli Fur Cat De La Rancho są zdrowe,odrobaczone i posiadają aktualne wszystkie szczepienia i badania zgodnie z wymogami i procedurami hodowlanymi.

6. Cena kociąt jest ustalana indywidualnie dla każdego kociątka:

  • dla kociąt „na kolanka” cena wynosi od 1400zł do 2500zł
  • dla kociąt do hodowli cena wynosi od 3000zł do 5000zł

7. Przed wydaniem zarezerwowanego kotka możliwe jest wykonanie dodatkowych badań na koszt kupującego (badanie kliniczne z wpisem w książeczkę zdrowia )od 60zl. Informacja o chęci wykonania badań musi wpłynąć do nas najpóźniej za 3dni  przed wydaniem kociątka, zaś badania zostaną wykonane po uprzednim ich opłaceniu przez kupującego. Ze względu na okres inkubacji chorób naszą odpowiedzialność za  zdrowie zakupionego kota ograniczamy przy chorobach wirusowych i bakteryjnych do 3 dni od daty odbioru kota z hodowli.

Nie bierzemy odpowiedzialności za mutacje koronawirusa (FIP), choroby nabyte w domu nowego właściciela, zatrucia, wypadki oraz choroby wobec których medycyna weterynaryjna jest bezsilna na żadnym etapie życia zakupionego kota, niezależnie ile czasu minęło od odbioru zakupionego kotka.

8. Zakupione kocię poza 3-dniowym okresem gwarancyjnym, szczegółowo określonym w umowie kupna-sprzedaży, nie podlega zwrotowi. Jednak mając na uwadze różne wypadki życiowe/losowe pomożemy właścicielowi znaleźć dla kota nowy dom, niezależnie od tego ile czasu minęło od jego kupna.

9. Po zakupie kociątka nasza wiedza i doświadczenie zawsze jest do dyspozycji nabywcy kotka, niezależnie od tego ile czasu minęło od zakupu kotka .

           IMG_2005