Hodowla Kotow Rasowych „Mieszkańcy na ranczo ” należąca do Związku pod patronatem WCF ( w międzynarodowej federacji honorowany przez wszystkie organizacje (World Cat Federation)hodowców kotów)   -zaprasza do swojej hodowli po wspaniałe koty rasy Szkocki &Brytyjski.

W naszej hodowli Kociaki wychowywane są w rodzinnej atmosferze ,bardzo łaskawe i towarzyskie . Maluszki od pierwszych dni życia przebywają w gronie domowników – dorosłych i dzieci, psa Westa .

Zarówno kotki jak i ich rodzice są pod stałą opieką weterynaryjną, dostają najwyższej jakości karmę „Orijen”, ale przede wszystkim otoczone są przez nas opieką i miłością.

Dzięki tak starannemu przygotowaniu do życia koty odznaczają się wspaniałą, zrównoważoną psychiką ,dobrze socjalizowane, wesołe i towarzyskie, korzystają z kuwety i drapaka. Wychowanie maluszków nie sprawia żadnego problemu. Nie wywołują alergii.

Do domu otrzymają wyprawkę w postaci:
#karma „Orijen” na pierwszy dni,dla starszych lub Royal Canin dla małych kociąt.
#kocyk  z mikrofibry 75*100cm lub zabawka,
# dokumentację pochodzenia czyli rodowód Stowarzyszenia(opcjonalnie ),
# książeczkę zdrowia z wpisami szczepień 2 krotnych oraz odrobaczeń.

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki  na konto hodowcy ING banku
Zapraszam osoby pragnące posiadać niebieskiego misia do rezerwacji naszych maluszków !!!

Zapraszamy również do odwiedzin hodowli – mieszkamy pod Krakowem, ale dużo podróżujemy, więc jest też możliwość, by po umówieniu się dostarczyć wybranego kociaka do innej miejscowości.

Osoby zainteresowane zakupem konkretnego kotka mogą dokonać rezerwacji drogą mailową lub telefonicznie. Rezerwacja jest potwierdzona po wpłaceniu zadatku.
Z przyszłymi właścicielami kociaka podpisuję umowę kupna-sprzedaży.

Zapytania proszę kierować na maila lub dzwonić/sms-ować

+48 533163160