Jak rozmawiać z kotem ?

wpis w: Porady | 0
Po pierwsze – KOT Brytyjski czy Szkocki  czyta twój umysł. Kiedy kot rasowy  dłuższy czas czuje się zagrożony ,stresowany,  nieakceptowany ,to zaczyna się zachowywać w sposób, jaki ludziom wydaje się dziwny, naganny albo zły.
To ”ZLE” zachowanie zawsze ma jakieś realne i łatwe do wytłumaczenia żródło .Nigdy nie wypływa ze złych intencji kota ,ponieważ kot takich nie posiada.
Jeśli chcesz pogadać z kotem ,z mojego doświadczenia, mów jemu wprost. Mów jak jest, nie probuj go oszukać. Najważniejsze  żeby miał pozytywne nastawienie do tego co mówisz.
Nie wdawaj się w zbyt długie wyjaśnienie.Nie trzeba opowiadać o swoim poczuciu winy .Nie wypłakuj się przed swoim kotem ,bo kiedy poczuje taką masę negatywnych emocji ,to raczej ucieknie od ciebie .
Traktuj kotka ja przyjaciela jak partnera .Pamiętaj ze kot wie co dzieje się w tym momencie w twoim umyśle.
Najlepsze pogadać z nim wtedy ,kiedy kot sam do siebie przyjdzie i na przykład ułoży na twoich kolanach.Ale nie zatrzymuj go jeśli będzie chciał  zejść.

KOCHAJ I SZANUJ SWOJEGO KOTA .To najprostszy sposób.I jeśli go kochasz  ,mów jemu o tym w prostych słowach : Kocham cię MÓJ KOCIE !!!кощки01

Zostaw Komentarz